$20 тис. на людину: ексгравець Na`Vi seized розповів про договірні матчі в CS:GO

Владислав Стародубцев
Гравець складу Cyber Legacy з дисципліни CS:GO Денис seized Костін в інтерв’ю колишньому капітану Natus Vincere Данилові Zeus Тесленку розповів, що йому двічі у кар’єрі пропонували «злити» матч.
$20 тисяч на людину: ексгравець Na`Vi seized розповів про договірні матчі в CS:GO

$20 тисяч на людину: ексгравець Na`Vi seized розповів про договірні матчі в CS:GO

«Ні (не «зливав» – «РБ»), але пропозиції були. Якщо брати до уваги не фанові запити, а реальні оффери, то, думаю, раз або два (пропонували – «РБ»). Проте ми навіть не доходили до обговорення сум, я ці питання завжди у зародку відхиляв.

Я знаю, скільки дотерам за ці «движухи» платять. Дотери зливають божевільну кількість матчів. У Китаї навіть більше «зливають», аніж виграють. Скільки можуть заплатити? В залежності від тір (рангу – «РБ») матчу.

Як мені казали деякі хлопці, мовляв, «злитий» матч на мейджорі може коштувати для CS:GO близько $20 тисяч на людину. 

Наскільки я знаю, якщо якісь ліві матчі тір-3 ешелону китайських ліг, вони отримують по $500 за одну злиту гру. Про серйозні матчі дотерів не знаю», – сказав Денис seized Костін.

Як повідомляв Рейтинг Букмекерів, нещодавно Данило Zeus Тесленко, який є бренд-амбасадором букмекерської компанії Parimatch, разом з Богданом «Iceberg» Василенком і Євгеном «Sh4dowehhh» Алексєєвим взяли участь у рекламній кампанії.

7 кіберспортсменів дискваліфіковані на рік за участь в договірних матчах

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт