Невдала ставка на «Брексіт» коштувала жительці Лондону 100 тисяч фунтів

Олександр Веселов

Несподіваний результат референдуму щодо членства Великобританії в Європейському союзі, котрий відбувся вчора, миттєво відобразився не тільки на індексах фондових бірж та політичному керівництві країни, але й приніс чимало емоцій тим, хто робив ставки на вихід Великобританії з ЄС (котрий частіше називають «Брексіт»).

Поки британські опозиціонери святкують, курс фунта впав до показників 1985-го року

Поки британські опозиціонери святкують, курс фунта впав до показників 1985-го року

На референдумі, де питання до населення було поставлено наступним чином – чи варто Сполученому Королівству залишатися членом Європейського союзу? – отримані такі результати: ні – 51.89%, так – 48.11%.

Відома букмекерська контора William Hill також підвела підсумки стосовно ставок на «Брексіт», назвавши активність бетторів безпрецедентною, якщо вести мову про беттинг на політичні події.

«Ми відкрили прийом ставок на результат референдуму ще 20-го січня 2013 року, тоді клієнт з острова Джерсі поставив перші 20 фунтів на вихід Великобританії з ЄС. Тепер можна говорити про 20 мільйонів фунтів, які були поставлені у букмекерів з фіксованими коефіцієнтами», – говорить речник William Hill Грехем Шарп.

Причому представник букмекера підкреслив, що ставки на «Брексіт» були популярні не лише серед британських гравців, а надходили з різних країн, серед яких Шарп виокремив наступні: Андорра, Австрія, Канада, Фінляндія, Нідерланди, Японія, Мальта, Росія, Швеція, Швейцарія, Україна.

У William Hill найбільша ординарна ставка на те, що Великобританія проголосує «за» відносини з ЄС, в десять разів перевищила максимальну ставку на протилежний результат. Таким чином, мешканка Лондону програла 100 тисяч фунтів – свою ставку на «так» вона зробила з коефіцієнтом 1.40 (ймовірність 73%), розраховуючи отримати 40 тисяч фунтів прибутку. Не склалось.

В свою чергу суттєво поталанило іншій жінці, котра поставила 10 тисяч фунтів, що британці підтримають вихід з Європейського Союзу. Коефіцієнт становив 3.75 (27%), тому «чистий» виграш склав – 27.500 фунтів. Що цікаво, це була дебютна ставка клієнтки в конторі. Новачкам щастить!

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував про динаміку змін коефіцієнтів на позицію про референдум щодо виходу Великобританії з ЄС, а також про те, як на цю подію вплинули теракти в Брюсселі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?