Neteller і Skrill – найпопулярніші платіжні системи серед онлайн-гравців

Рейтинг Букмекерів

Онлайн-гравці стали частіше використовувати електронні гаманці замість банківських карток і рахунків для зарахування та виведення коштів, віддаючи перевагу платіжним системам Neteller і Skrill, повідомляє The Financial Express.

Благодаря электронным кошелькам онлайн-игроки имеют возможность моментального вывода и зачисления средств

Завдяки електронним гаманцях онлайн-гравці мають можливість моментально вивести та зарахувати кошти

Зростання популярності електронних гаманців пояснюється високим ступенем захисту, збереженням конфіденційної інформації та відсутністю необхідності вводити банківські реквізити при фінансових операціях. Лідерами серед платіжних систем видання називає Neteller і Skrill (Maneybookers). Такі платіжні системи в першу чергу привертають увагу можливістю моментального зарахування та виведення коштів з рахунків букмекерів, що є однією з переваг онлайн-гемблінга. Адже грошові перекази або виплати на банківську картку можуть зайняти кілька днів. Це незручно і, природно, не приваблює гравців.

Платіжна система Neteller запущена в 1999-му році. Офіси компанії розміщені в Канаді, Великобританії, США і острові Мен. В одних регіонах доступна повна версія платіжної системи, в інших вона діє з деякими обмеженнями, в третіх і зовсім заборонена. Відкриття рахунку здійснюється безкоштовно, переклади обробляються в режимі реального часу. Система Skrill (або Maneybookers) створена в 2002-му році та дуже схожа на Neteller, проте володіє менш широким вибором способів фінансування. Система бере невелику комісію за переказ коштів, а також має денні та тижневі ліміти за рахунком.

Обидві системи зараз користуються особливою популярністю у онлайн-гравців за рахунок швидкого переказу коштів комфортними для користувачів способами. І Neteller, і Skrill беруть активну участь у бонусних акціях букмекерів, онлайн-казино, покер-румів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?