Недоступність онлайн-букмекера Гонконзького жокей-клубу спричинила мільйонні збитки

Рейтинг Букмекерів

Таємниче відключення онлайн-букмекера оператора скачок, Гонконзького жокей-клубу, сталося 1 листопада на старті першої гонки на іподромі Happy Valley. Це призвело до скорочення обороту ставок майже на 5% або 65 мільйонів доларів в порівнянні з попереднім роком.

Збитки оцінюються мільйонами доларів і тисячами незадоволених клієнтів

Збитки оцінюються мільйонами доларів і тисячами незадоволених клієнтів

Відмова роботи сайту завдала великому онлайн-букмекерові збитки в десятки мільйонів доларів і кілька тисяч незадоволених професійних гравців. Сайт оператора виявився недоступним відразу після старту першого забігу і не працював до завершення кінних перегонів.

Виконавчий директор Гонконзького жокей-клубу Річард Чунг повідомив, що нині причина інциденту невідома. Багато професійних гравців поспішили пов’язати подію з діяльністю хакерів, несправністю проводки і перевантаження сайту, проте жодна з версій не отримала офіційного підтвердження.

Річард Чунг зазначив, що більше хвилюється не через великі грошові збитки внаслідок скорочення обороту, а через втрату довіри з боку клієнтів, що в довгостроковій перспективі може надати більш негативний ефект.

Зараз сайт працює в стандартному режимі, а технічний відділ онлайн-букмекера вже готується до майбутніх перегонів у вівторок, щоб уникнути повторного відключення сайту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?