Нацполіція України зацікавилася матчем «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»

Рейтинг Букмекерів

Матч 19-го туру першої футбольної ліги України «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» викликав аномальні потоки ставок на біржі ставок Betfair, потім глава незалежної європейської організації Federbet, що займається виявленням договірних матчів, Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» назвав цю гру «обурливим «договірняком». Віце-президент Федерації футболу України (ФФУ) Ігор Кочетов заявив, що на скандальний поєдинок звернула увагу Національна поліція.

fyj

ФФУ почала розслідування обставини поєдинку і зробила відповідні запити

Як розповів пан Кочетов виданню Sport.ua, система раннього виявлення допомогла зафіксувати певні аномалії за ставками, зроблених на матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт».

За словами віце-президента ФФУ, Франческо Баранка ще за півгодини до початку цього матчу поділився з Федерацією своїми підозрами щодо нього.

«Природно, в свою чергу я тут же поставив до відома ПФЛ про те, що ми будемо уважно спостерігати. А ПФЛ повністю підтримує всі наші розслідування, надає допомогу. І в ході матчу ми бачили ті аномалії, які відбувалися за ставками. Сьогодні вся країна знає, досить грамотний збір зроблений в ЗМІ за всіма котируваннями, за рухами, і як вони спочатку в один бік йдуть, потім в інший», – зауважив він.

Пан Кочетов зазначив, що ФФУ почала розслідування обставини поєдинку і зробила відповідні запити. Зокрема, експертна група приступила до вивчення відеозапису гри.

«Будемо уважно вивчати і розслідувати, ми в контакті з Національною поліцією, яка також вже звернула увагу на даний матч. Я дуже сподіваюся, що ми доведемо справу до логічного кінця, у всякому разі, Комітет етики і чесної гри свою оцінку цього матчу дасть однозначно», – додав віце-президент ФФУ.

Нагадаємо, на результат даного матчу на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів. Ще до першого голу маріупольського клубу БК Fonbet перестала приймати ставки, при рахунку 1:1 по прикладу оператора пішли William Hill і Bet365.

Генеральний секретар організації Federbet, що займається виявленням договірних матчів, Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» заявив, що ця зустріч стала одним з найбільших «договірняків» за останні роки.

«Матч [«Іллічівець» – «Гірник-Спорт». – прим. ред.] був обурливим «договірняком». Вони підробили все. Перемогу гостей в першому таймі і господарів в матчі, перемогу господарів з форою (-1), тотал більше 3,5 голи. Огидно», – сказав він.

Після цього ПФЛ України опублікувала на своєму сайті заяву з вимогою провести розслідування обставин матчу. «ПФЛ закликає відповідні органи національної федерації до реальних рішучих дій щодо причетних осіб у випадку з матчем 19-го туру «Іллічівець» – «Гірник-Спорт», – підкреслили в організації.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?