Нацполіція України закрила 101 гральний заклад за тиждень

Рейтинг Букмекерів

Національна поліція України інформувала про те, що за тиждень, що минув з початку 5 грудня, внаслідок заходів щодо припинення нелегальної гральної діяльності в країні, поліцейські закрили 101 гральний заклад. З них як мінімум 59 були пунктами прийому ставок букмекерської мережі, яка працювала у Львові і населених пунктах Львівської області.

1,3 мільйона гривень, прийнятих на ставки, вилучила Нацполіція України за тиждень

В рамках операції поліцейські вилучили 1 244 одиниць грального обладнання, з них 31 гральний автомат, 1213 одиниць комп’ютерної техніки та 1,3 мільйона гривень, прийнятих на ставки (близько 50 тисяч доларів США). Загальна вартість вилученого обладнання оцінюється в 5 мільйонів гривень (близько 195 тисяч доларів США).

59 пунктів прийому ставок букмекерської мережі, закритих в тому числі, знаходилися у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиськах, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам’янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині. Оперування імовірно велося під брендом «Фаворит». Обшуки пройшли також у двох можливих організаторів підпільного букмекерського бізнесу – жителів Львівської області 32-х і 39-ти років.

Було вилучено 900 тисяч гривень і 570 системних блоків. Доступ до гри на ставках здійснювався через встановлене на комп’ютери програмне забезпечення.

Помимо денег, было конфисковано 1244 единицы игорного оборудования, из них 31 игорный автомат и 1213 единиц компьютерной техники

Крім грошей, було конфісковано 1244 одиниць грального обладнання, з них 31 гральний автомат та 1213 одиниць комп’ютерної техніки

Про старт заходів по боротьбі з підпільними букмекерами і залами ігрових автоматів раніше повідомив заступник Глави Нацполіціі, начальник Департаменту захисту економіки Ігор Купранець під час відеоселекторної наради.

У листопаді цього року про необхідність взяти під контроль доходи грального бізнесу в Україні заявив в своєму Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?