Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб: «Ці «гравці» не повинні взагалі перебувати в сфері футболу»

Олександр Веселов

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував відрахування з команди 11-ох гравців молодіжної команди, котрі свідомо брали участь в матчах, результатами яких маніпулювали ззовні.

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб

«Я повністю підтримую нашого президента і генерального директора про відрахування цих футболістів. Ці «гравці» не повинні взагалі перебувати в сфері футболу. Ви навіть уявити не можете, що буде, якщо вони залишаться і через рік-два перейдуть у перші команди». – наводить слова Вернидуба офіційний сайт «Зорі».

Нагадаємо, генеральний директор луганського клубу Сергій Рафаїлов розповів, що ключовим посередником в організації договірних матчів юнаків був футболіст Ігор Калінін, котрий заперечує свою провину та готовий це довести на детекторі брехні. Ця пропозиція сподобалась Юрію Вернидубу:

«Мені дуже б хотілося, щоб Ігор Калінін пройшов детектор брехні. Якщо він дійсно не брехав, я буду першим, хто принесе йому повні вибачення. Якщо він вже такий «чистий»… Нехай не кидається словами, що може прийти і готовий пройти тест на детекторі брехні».

Крім того, головний тренер «Зорі впевнений, що «хворобу» договірних матчів молоді футболісти команди підчепили ще в складі U-19, тому не звинувачує наставника U-21 Володимира Микитина:

«Знаючи Володимира Богдановича Микитина довгий час, я дійсно думаю, що він просто став заручником ситуації і ні в чому не винен. На мій погляд, все це почалося ще раніше. З тих пір, як ці футболісти виступали в U-19. Ті гравці, які прийшли зараз в U-21, це практично один і той же рік народження, 1997-й, в яких був свій вихователь, свій тренер і чомусь ці футболісти саме попалися на цьому. Значить, почалося все саме в U-19 і не помітили цього, насамперед, тренери U-19, і функціонери, і директор нашої школи Ігор Гузь», – сказав Юрій Вернидуб.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?