Наставник ПФК «Суми» Юрій Ярошенко: «У минулому сезоні мені дзвонили з приводу договірних матчів»

Олександр Веселов

Під час прес-конференції, яка була присвячена підсумкам першої частини сезону, головний тренер ПФК «Суми» Юрій Ярошенко відверто розповів про те, що в минулому чемпіонаті йому пропонували взяти участь в договірному матчі, також фахівець зауважив, що подібні пропозиції отримують і футболісти його команди.

Головний тренер ПФК «Суми» Юрій Ярошенко

Головний тренер ПФК «Суми» Юрій Ярошенко

«Ми в «договірняки» не грали – однозначно. Скажу, що мені надходили дзвінки, мені пропонували… Це залишиться між мною і тими людьми, які пропонували. Я відразу відповів – ні! Це було в минулому чемпіонаті, в цьому сезоні до мене з такою пропозицією ніхто не звертався», – наводить слова Ярошенко сайт footboom.com.

«Але у мене є вуха, земля повниться чутками. В мене є інформація, що ці люди виходили на наших футболістів, пропонували їм щось. Дай Бог, я сподіваюся на чесність своїх гравців і довіряю їм. Щоб запідозрити когось або звинуватити, потрібні факти. Але проблема договірних поєдинків однозначно існує», – резюмував наставник футбольного клубу, що представляє місто Суми.

Нагадаємо, в минулому розіграші Першої ліги ПФК «Суми» фінішував на 8-й сходинці, а в поточному чемпіонаті, після 18-ти зіграних матчів, клуб посідає 14-й рядок таблиці (всього – 16 команд).

На початку минулого місяця «Рейтинг Букмекерів» інформував, що Комітет з етики та чесної гри ФФУ направив матеріали щодо підозрілих матчів, зіграних у нашому футболі, в Контрольно-дисциплінарний комітет.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?