Наставник «Олімпіка» Роман Санжар: «Звинувачення на адресу нашої команди після матчу з «Шахтарем» звучать абсурдно»

Олександр Веселов

Головний тренер донецького «Олімпіка» Роман Санжар не бачить фактів, на підставі яких можна звинувачувати його команду після поєдинку проти «Шахтаря» в останньому турі української Прем’єр-ліги.  

Наставник донецького «Олімпіка» Роман Санжар

Наставник донецького «Олімпіка» Роман Санжар

«Те, що нам задають якісь питання з цього приводу, вважаю, взагалі звучить абсурдно. Гра, в якій ми отримали шість жовтих карток, вилучення, два пенальті, а ще – ключову помилку арбітра. І замість того, щоб пред’являти претензії за гол в наші ворота з офсайду, ми ще ходимо і виправдовуємося. Прямих звинувачень, звісно, не було – бо не було, немає і не може бути якихось доказів», – прокоментував Роман Санжар в ефірі каналу «Футбол 1», повідомляє сайт UA-футбол.

Нагадаємо, що на тижні було опубліковано інформацію, згідно якої представники Федерації футболу України запросили до себе наставника «Олімпіка» Романа Санжара та капітана команди Дмитра Гришка для отримання пояснень стосовно матчу «Олімпік» – «Шахтар». Інформаційне «полум’я» навколо донецького дербі особливо розгорілось після того, як стало відомо, що на поєдинок було успішно поставлено абсурдні гроші.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?