Наслідний принц Джохора стурбований корупцією в малайзійському футболі

Олександр Веселов

Проблему договірних матчів у футболі Малайзії прокоментував один з членів Королівської сім’ї, який також є президентом місцевого футбольного клубу.

Наслідний принц Джохора стурбований корупцією у футболі Малайзії

Наслідний принц Джохора стурбований корупцією у футболі Малайзії

Наслідний принц Джохора Тунку Ісмаїл Султан Ібрагім вважає, що Футбольна Асоціація Малайзії недостатньо жорстко веде боротьбу з матчами із наперед визначеним результатом.

«Проблема договірних матчів процвітає в нашій країні, це тривожна ситуація, тому Футбольна Асоціація повинна вживати більш жорстких заходів по її усуненню», – говорить Принц.

«Наприклад, якщо футболіста спіймали на активній участі в поєдинку з фіксованим кінцем, і це доведено законом, то карати треба суворо – довічна дискваліфікація. Ніяких усунень на три місяці зі штрафом у 3 тисячі рінггіт (700 доларів США), з подальшою можливістю продовжувати кар’єру – подібні міри покарання нікого не налякають та нічого не вирішать».

Крім того, наслідний принц вважає, що «щеплення» від корупції спортсменам потрібно робити в юному віці, створюючи в країні відповідні навчальні академії.

Відзначимо, що Джохор – султанат в Малайзії, штат країни, який входить до складу федерації. А 31-річний Тунку Ісмаїл Султан Ібрагім не просто носить королівський титул, але є президентом ФК «Джохор» (Прем’єр-ліга Малайзії), а також радником президента Футбольної Асоціації Малайзії. Крім того, Тунку Ісмаїл – офіцер армії Індії.

Також нагадаємо, раніше повідомлялося, що малазійська футбольна влада планує впровадити певні заходи щодо подолання проблеми договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?