Народний депутат закликав Авакова відповісти за розвиток нелегального грального бізнесу

Гончар Тарас

Народний депутат, член фракції «Батьківщина» Ігор Луценко на своїй сторінці в Facebook закликав міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова відповісти за гральний бізнес, який, попри заборону, продовжує розвиватися на теренах країни.

Народний депутат незадоволений роботою Авакова

«Направлю депутатське звернення – нехай Аваков відзвітує, кого покарали за невиконання його розпоряджень, адже гральний бізнес за ці роки сильно розрісся», – заявив політик.

До свого посту член фракції «Батьківщина» прикріпив скрін звернення міністра внутрішніх справ України в 2014-му році. Тобі Арсен Аваков стверджував, що всі ігрові точки в Україні підлягають закриттю. Він також писав, що каратиме тих, хто не виконає цей наказ до кінця тижня.

15977013_1380448841979101_1956534150176207862_n

Нагадаємо, у листопаді минулого року про необхідність взяти під контроль доходи грального бізнесу в Україні заявив в своєму Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він наголосив, що крім одиничних операторів, ніхто не платить податки у бюджет. Більше того, низка компаній працює незаконно, тому підлягає закриттю.

Окрім того, на Дніпропетровщині та в інших областях недавно викрито діяльність нелегальних гральних закладів. Було вилучено чимало техніки, грошей та навіть вогнепальної зброї.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий написав на своїй сторінці у Facebook, що начальник Київської поліції Андрій Крищенко разом із начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів у столиці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?