Найкрасивіша дівчина планети: конкурс «Міс Земля-2015» виграла екс-репортер гемблінг-агентства

Рейтинг Букмекерів

Колишня співробітниця популярного інформаційного гемблінг-агентства CalvinAyre Ангелія Онг минулого уїк-енду перемогла в одному з найпрестижніших конкурсів краси «Міс Земля – 2015», що відбувся у Відні.

Красуня Онг вразила не тільки своєю красою, але й жвавим розумом і професіоналізмом

Красуня Онг вразила не тільки своєю красою, але й жвавим розумом і професіоналізмом

25-річна уродженка Філіппін з університетським ступенем у сфері маркетингу донедавна вражала фахівців гемблінгової індустрії своїм професіоналізмом і жвавим розумом, готуючи репортажі, інтерв’ю та інші матеріали для CalvinAyre. Тепер вона підкорила весь світ своєю красою.

Ангелія повторила успіх ще однієї представниці Філіппін, яка стала переможницею конкурсу минулого року. Таким чином, вперше в історії «Міс Земля» у конкурсі двічі поспіль перемогли учасниці з однієї країни. На CalvinAyre новоспечена «Міс Земля-2015» працювала з 2012-го року, висвітлюючи новини в азіатському гральному бізнесі.

У виступі на конкурсній сцені Ангелія зарядила своєю впевненістю в тому, що кожна представниця прекрасної половини людства може досягти успіху, якщо буде вірити в свою мрію. «Хочу, щоб усі знали: все можливо і все реально, якщо ми будемо працювати разом», – пояснила екс-співробітниця CalvinAyre, переможниця ювілейного, 15-го за рахунком конкурсу «Міс Земля-2015».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?