Найбільший онлайн-букмекер Австралії бореться за легалізацію лайв-ставок онлайн

Рейтинг Букмекерів

Найбільший онлайн-букмекер Австралії Sportsbet, що належить гігантові Paddy Power, намагається домогтися дозволу в країні лайв-ставок в інтернеті, повідомляє WA Today. Головні опоненти Sportsbet в даному протистоянні – національні букмекери Tabcorp і Tatts Group, які мають велику кількість наземних пунктів прийому ставок.

В Австралії йде напружена боротьба між національними і міжнародними букмекерами

В Австралії йде напружена боротьба між національними і міжнародними букмекерами

Менеджер зі зв’язків з державними органами Sportsbet Бред Аддісон вважає лицемірною і протекціоністською протидію роздрібними букмекерами легалізації онлайн-ставок по ходу матчів. За його словами, ці компанії намагаються утримати монополію на розміщення ставок по ходу гри в своїх пунктах прийому.

Наразі в Австралії дозволено укладати парі по телефону або в букмекерських точках. При цьому по інтернету зробити лайв-ставку неможливо. Австралія залишається єдиною країною, де діють подібні правила гри онлайн.

Впродовж наступних декількох тижнів уряд розгляне питання про азартні ігри, яке міститься в доповіді екс-прем’єра штату Новий Південний Уельс Беррі О’Фаррелла. Згідно з даними аналітиків банківського холдингу Morgan Stanley, лідер австралійських букмекерів Tabcorp може втратити від $20 до $60 млн річного доходу, якщо ставки онлайн по ходу гри будуть легалізовані.

 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?