Найбагатша ліга в крикеті втратила титульного спонсора через договірні матчі

Олександр Веселов

Сьогодні стало відомо, що компанія PepsiCo Inc., виробник всім відомого напою, розірвала спонсорську угоду з індійською Прем’єр-лігою (IPL) з крикету, найбагатшим світовим турніром в даному виді спорту.

PepsiCo Inc. та IPL припинили співпрацю

PepsiCo Inc. та IPL припинили співпрацю

PepsiCo Inc. мотивувала своє рішення тим, що бренд IPL занадто часто пов’язують зі скандалами про договірні матчі. Аналітики прогнозують, що дана подія стримає інші компанії від інвестицій в турнір.

Контракт про титульне спонсорство між Pepsi та IPL було підписано в 2013-му, він був розрахований на п’ять років, за які повинен принести спортивному турніру суму в 71 мільйон доларів. Для прикладу, попереднім спонсором IPL була компанія DLF, що спеціалізується на комерційній нерухомості, яка платила за аналогічний термін вдвічі меншу суму.

Після самовідводу PepsiCo Inc., новим титульним спонсором IPL стане компанія Vivo, – інформує сайт The National.

Зауважимо, що крикет, з великим відривом, є найпопулярнішим видом спорту в Індії. Згідно даних минулого року, бренд IPL оцінювався в 3.2 мільярда доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Новая версия

Предлагаем попробовать Вам версию сайта для игроков из Украины на русском языке:

Русские и украинские эксперты на одном сайте
Рейтинг БК специально для
Украины
Доступ ко всем БК
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?