На Тайвані розкрита найбільша в історії країни мережа нелегального гемблінгу

Рейтинг Букмекерів

Останніми днями на Тайвані розкрита діяльність відразу декількох серйозних нелегальних гральних мереж, включаючи найбільше в історії держави угруповання з обігом ставок в 2 млрд тайванських доларів ($60 млн), інформує CalvinAyre.

Причиною масових рейдів стали прийдешні президентські вибори

Причиною масових рейдів стали прийдешні президентські вибори

Влада Тайваню повідомила, що за підсумками масштабних поліцейських рейдів по всій країні, затримані 53 підозрюваних, серед яких передбачуваний ватажок злочинного угруповання, 35-річний Као Хунг-Ю. Він вже визнав свою участь в організації нелегальних спортивних ставок і лотерей.

Однак Као категорично заперечує свою причетність до організації ставок на результати президентських і парламентських виборів в країні, які заплановані на 16-те січня. Саме майбутні вибори стали головною причиною масових рейдів правоохоронців. Влада припускає, що азартні ігри можуть негативно вплинути на хід і результати виборів, оскільки нададуть можливість маніпулювати ними на користь зацікавлених гравців з числа представників великих злочинних угруповань.

Буквально за пару днів до розкриття найбільшої гральної мережі на Тайвані виявили ще одну гемблінг-«бригаду». У нелегальній організації азартних ігор з обігом ставок в $43 млн обвинувачено 45 осіб. На відміну від угруповання Као, в цьому випадку прокуратура однозначно виявила прийом ставок на результати виборів.

Зазначимо, що на Тайвані заборонені всі азартні ігри (за винятком лотерей). Правом поширювати лотерейні квитки володіють ліцензовані оператори, які зобов’язані відраховувати частину прибутку на благодійність і спортивні ініціативи. Однак наразі в країні триває активна робота з легалізації казино.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?