На ринок підсумку матчу першості U-19 «Олімпік» — «Карпати» поставили майже $50 тисяч

Гончар Тарас

На жаль, мало уваги привертає чемпіонат дев’ятнадцятирічних. Без належної опіки така ліга може стати майданчиком для незрозумілих ігор. Минулих вихідних «Рейтинг Букмекерів» простежив за рухом ставок на біржі ставок Betfair на гру «Олімпік» — «Карпати», яка викликала підозри. Принаймні аномальний потік грошей викликає сумніви в чесності футболістів на полі.

????????????????????????????????????

Донеччани у вольовому стилі перемогли львів’ян – 5:3

Для початку вважаємо за потрібне розповісти про перебіг подій у матчі. Наголосимо, що «Олімпійці» востаннє перемагали ще 15 жовтня над «Зіркою». І вже в дебюті зустрічі забили львів’яни (Микитин на четвертій хвилині). Втім, іще до перерви номінальні господарі поля встановили статус-кво (Снурніцин, 30 хвилина).

Початок другого тайму повністю змінив картину поєдинку. Донеччани впродовж 20 хвилин забили чотири м’ячі (Пуди, 48, Бєлєнький, 51, 54, 66). Львів’яни натомість не здавалися, тому також двічі засмутили воротаря суперників (Білий, 63, Кос, 87). Отож, у підсумку перемога «Олімпіка», котрий, поступаючись, організував камбек.

Здається, що відбувся звичайний, пересічний поєдинок чемпіонату U-19, однак аномальні ставки вказують на інше. Судіть самі, галичани мають перевагу в першому таймі, донеччани давно не вигравали, а ставлять саме на «Олімпік».

З 47 тисяч доларів 45 поставили на донеччан

ol1

Далі «Карпати» забивають, але більшість ставок усе одно на користь «Олімпіка»

ol2

Після того, як «Олімпік» почав відіграватися, коефіцієнти почали різко падати, проте потік грошей не зменшувався.

ol3

Отож, з 47 тисяч доларів 45 поставили на донеччан, які перемогли, поступаючись у рахунку. Більше того, востаннє вони вигравали 15 жовтня. Забагато багато питань виникає, чи не так?

ol4

До речі, пропонуємо ознайомитися з усім списком підозрілих випадків на минулих вихідних. Окрім того, можете дізнатися все найцікавіше про гучний матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». І взагалі стежте за нашою рубрикою, присвяченій дивним матчам.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?