На ринок перемоги «Зірки» над «Волинню» до початку гри поставили $50 тис.

Рейтинг Букмекерів

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

y5

«Зірка» перемогла в цій грі з рахунком 2:0

Матч відбувся 20 листопада. У першому таймі гри луцький клуб був активний і міг кілька разів забити. Проте в другій половині зустрічі футболісти «Волині» грали по-іншому. А деякі помилки гравців команди призвели до двох голів «Зірки». Підсумковий рахунок – 2:0.

За кілька годин до початку гри на біржі ставок Betfair ще практично ніхто не ставив на цей матч. Однак ближче до початку трейдери активізувалися, і на перемогу «Зірки» стали йти великі ставки.

Під впливом потоку ставок на господарів коефіцієнт на їхню перемогу у всіх світових букмекерських конторах почав різко падати: з 2,2 – 2,3 до 1,4 – 1,6.

О 16:53, тобто за сім хвилин до початку матчу, на успіх «Зірки» вже було поставлено $39 тис., а через сім хвилин, перед самим свистком, на перемогу господарів вже поставили понад $50 тис.

Зазначимо, що біржа ставок Betfair не давала дану зустріч в лайві, що трапляється досить рідко.

Нагадаємо, в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк». Головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Ігор Жабченко недавно заявив, що керівництво команди виявило чотирьох футболістів, які брали участь в цьому «договірняку».

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про те, що найближчим часом в структурі цієї організації з’явиться орган, який стане аналогом прокуратури в області футбольного права.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?