На «Рейтингу Букмекерів» з’явилася функція підписки на прогнозиста

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» реалізував чергову нову функцію, яка дає користувачам нашого ресурсу можливість підписатися на улюбленого прогнозиста і отримувати повідомлення про його нові ставки.

Нова функція «Підписка» в матеріалах «Рейтингу Букмекерів»

Нова функція «Підписка» в матеріалах «Рейтингу Букмекерів»

«Рейтинг Букмекерів» додав в прогнози і на сторінки прогнозистів кнопку «Підписатися». Тепер будь-який зареєстрований користувач нашого сайту може підписатися на вподобаного експерта і отримувати повідомлення про публікації його нових прогнозів на свою електронну пошту.

Наприклад, вам подобаються прогнози Максима Калиниченка? Підпишіться на нього і читайте його прогнози першими!

Увага: щоб підписатися на прогнозиста, ви повинні зареєструватися на «Рейтингу Букмекерів». Для цього натисніть на іконку дверцят у верхньому правому кутку сайту, а після на кнопку «Реєстрація».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?