На президента ФФУ Павелка відкрито кримінальні справи за трьома статтями

Тарас Гончар

На прес-конференції, присвяченій корупції в українському футболу, адвокат Олег Скупинський заявив, що президент Федерації футболу України Андрій Павелко може постати перед судом за серйозними звинуваченнями.

ffu

На президента ФФУ Павелка відкрито кримінальні справи за трьома статтями

Проти президента ФФУ Андрія Павелко Національне антикорупційне бюро України відкрило три справи за статтями: «декларування недостовірної інформації», «незаконне збагачення», а також «зловживання владою і службовим становищем». Про це повідомив адвокат Олег Скупинський на прес-конференції «Корупція в українському футболі».

До того ж Національна поліція перевіряє функціонера за кримінальною справою за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) ККУ.

Окрім того, в Генеральній прокураторі завели справу на Павелка за двома статями: «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах» і «Зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки».

Нагадаємо, що ФФУ відсторонила 25 інспекторів і суддів через договірні матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?