На матч першості U-19 «Дніпро» — «Арсенал-Київ» за всіма ринками поставили понад $90 тис.

Гончар Тарас

«Рейтинг Букмекерів» продовжує пильно стежити за вітчизняним футболом. Особливо після скандального матчу «Іллічівець» — «Гірник-Спорт». Перша та Друга ліги завершили свої виступи цьогоріч, отож нашій увазі залишилися лише Прем’єр-ліга, а також молодіжний та юнацький чемпіонат. Таким чином коло опіки звузилося, проте дивних поєдинків, на жаль, вистачає.

6dyu

Висновки напрошуються самі

Зізнатися, автор цих рядків сьогодні мав заслужений вихідний, проте, ненароком побачивши графік ставок на біржі Betfair, не зміг спокійно відпочивати. Ситуація у першому таймі зустрічі дев’ятнадцятилітніх команд «Дніпра» та «Арсенала-Києва» жахнула. Щиро кажучи, хоча на той момент була нічия (1:1), радив своїм товаришам також приєднатися до когорти людей, які масово ставлять на дніпрян.

Уже після 45 хвилин на гру поставили 19 тисяч доларів, 18 з яких були на господарів поля (до того ж чотири однією ставкою).

2

Окрім того, без вагомих на те причин переважна більшість вірила, що в матчі не буде більше чотирьох голів.

4

Здавалося, що «Дніпро» після перерви швидко заб’є та поведе в рахунку, проте справа затягнулася до останніх хвилин. Вочевидь, хтось чекав, поки підніметься коефіцієнт на перемогу дніпрян. Зазначимо, що в останній момент перед переможним голом на господарів поля можна було постави за 3.5. Як розумієте, поєдинок завершився з прогнозованим рахунком – 2:1.

Загалом, матч зібрав касу в понад 90 тисяч доларів. 51 — на переможця.

3

Більше $30 тисяч поставили на тотал голів менше 4.5

5

До того ж 11 тисяч пішли на тотал голів менше 3.5.

1

Нічого не хочемо констатувати, проте висновок напрошується сам. Якщо у вас іще залишилася віра в чесність українського футболу, прогляньте попередній огляд дивних матчів за минулі вихідні.

Нагадаємо, в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.

Глава організації Federbet Франческо Баранка в розмові з «Рейтингом Букмекерів» охарактеризував цей матч як «обурливий «договірняк».

На матч 15-го туру УПЛ «Зірка» Кропивницький – «Волинь» Луцьк (2:0) був зафіксований великий обсяг ставок. Понад $50 тис. було поставлено на перемогу господарів поля перед початком гри на біржі ставок Betfair.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?