На eSPORTconf Ukraine виступить керуючий партнер компанії Sport Heroes

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Ukraine 2017. У заході візьме участь Павло Черепін – керуючий партнер компанії Sport Heroes. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

На eSPORTconf Ukraine виступить Павло Черепін

Популярний медійник і спортсмен у своєму виступі торкнеться питання екосистеми кіберспорту в якості професійної спортивної дисципліни.

Павло Черепін більше п’яти років працював коментатором, висвітлюючи футбольні матчі. У 2005 році був удостоєний премії «Коментатор року». Заснував новинний інтернет-ресурс ua-football.com. Маркетинговий директор ПФЛ України з 2005 по 2007 рік. Обіймав посаду директора з розвитку Media Sport Promotion, CEO Open Media Group, а також віце-президента ФК «Арсенал-Київ». Консультує компанії, які видають відеоігри, надаючи поради щодо створення спортивних симуляторів.

Заснована спікером компанія Sport Heroes – агентство спортивних комунікацій. Компанія займається інтеграцією професіоналів і досвіду традиційних видів спорту в e-Sports.

Конференція eSPORTconf Ukraine 2017 збере підприємців, інвесторів, а також представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання eSport олімпійським видом спорту.

Нагадаємо, що в заході також візьме участь генеральний директор Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко, менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit Руслан Бургін, представник кіберпідрозділу ФК «Динамо» Київ Арсеній Салай, екс-креативний директор медіахолдингу Game Show Іван Данішевськийголовний редактор порталу gameinside.ua, керівник клубу для кіберспортсменів ASUS CyberZone Геннадій Веселков, директор з маркетингу Agency of Internet Rights Микола Рогинець, експерт в сферах мобільного банкінгу, криптовалют і FinTech-проектів Сергій Скабелкін, менеджер CS:GO-складу кіберспортивного клубу HellRaisers Олександр Немеш, а також менеджер кіберспортивної команди FlipSid3 Tactics Віталій Огієнко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?