На «дивний» матч Сегунди зафіксовано аномальні ставки з України

Тарас Гончар

У другому за рангом чемпіонаті Іспанії 27 травня відбувся підозрілий поєдинок «Уеска» – «Хімнастік». На момент зустрічі господарі поля вже забезпечили собі вихід у Прімеру, а гості боролися за збереження прописки в лізі. Після дивного падіння коефіцієнтів потрібну перемогу здобув аутсайдер.

«Уеска» - «Хімнастік»

На «дивний» матч Сегунди зафіксовано аномальні ставки з України

Як повідомляє El Confidencial, за півтори години до матчу Сегунди «Уеска» – «Хімнастік» розпочався потік аномальних ставок з України, а в перерві – з Азії. Отож 30 з 59-ти великих букмекерських контор перестали приймати ставки на гру.

Найпопулярнішими ставками були «нульова нічия в першому таймі» та «мінімальна перемога «Хімнастіка» в другому таймі». Поєдинок відбувся саме за цим сценарієм, отож підозрілі ставки зіграли.

Голова Комітету ФФУ з етики та чесної гри Франческо Баранка, який представляє організацію Federbet, що бореться з договірними матчами, в коментарі El Confidencial підтвердив підозрілі ставки на гру «Уеска» – «Хімнастік». За його словами, дохід від аномальних ставок міг скласти 10 мільйонів євро.

До того ж були озвучені міста України, з яких відбувалися аномальні ставки. Активно ставили з Києва, Полтави, Харкова, Миколаєва, Коростеня та Одеси, хоча раніше українці не дуже цікавилися Сегундою.

Ла Ліга вже відкрила справу щодо підозрілого характеру матчу, однак, за інформацією El Confidencial, джерела в організації повідомили, що поки не виявили нічого дивного у ставках на гру. Розслідування продовжується.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?