На Чемпіонаті світу Twenty20 організаторів «договірняків» шукають навіть у готелях

Олександр Веселов

Наразі в Індії триває Чемпіонат світу з крикету Twenty20, що стартував 8-го березня, а завершиться 3-го квітня. Матчі проходять в семи містах (Бангалор, Дармсала, Калькутта, Мохалі, Мумбаї, Нагпур та Делі), в кожному з яких за ситуацією ретельно стежать представники Антикорупційного відділу Міжнародної ради крикету (ICC).

Турнір завершиться на початку квітня

Турнір завершиться на початку квітня

Справа в тому, що крикет входить до числа улюблених видів спорту серед шахраїв, які намагаються маніпулювати результатами спортивних подій заради власної вигоди. Антикорупційний відділ ICC часто порівнювали з «паперовим тигром», який бореться з «договірняками» лише шляхом освітніх програм для гравців, але цього разу борці з корупцією перешли на інший, практичний рівень, – повідомляє сайт eNCA з посиланням на інформаційне агентство AFP.

Захисники чесної гри ретельно стежать за учасниками турніру на всіх етапах змагань: «Ми проводимо розвідувальні роботи в готелях, де зупиняються гравці, пильно відстежуючи всіх підозрілих, хто намагається контактувати зі спортсменами», – розповів Ронні Фленаган, голова Антикорупційного відділу ICC.

І це не випадково, адже деякі гучні корупційні скандали у крикеті народжувалися саме у готелях.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?