На Armenian Gaming Forum розкажуть про фентезі-спорт

Рейтинг Букмекерів

Фентезі-спорт – надзвичайно модний і прибутковий напрямок в онлайн-геймінгу. Будучи вільним від законодавчого регулювання, цей ринок вже сьогодні оцінюється в мільярди доларів і відкриває нові перспективи для грального бізнесу в СНД. Про те, які можливості стоять за фентезі-спортом, йтиметься на Armenian Gaming Forum.

Ринок фентезі-спорту відкриває нові перспективи для бізнесу в СНД

Ринок фентезі-спорту відкриває нові перспективи для бізнесу в СНД

Що таке фентезі-спорт?

Суть щоденного фентезі-спорту (DFS) полягає в змаганні віртуальних спортивних команд. Працює це так: онлайн-гравець набирає команду – наприклад, футбольну. Кожен футболіст має реальний прототип і отримує очки за корисні дії, вчинені в реальній грі: гол, гольовий пас і т. д. Так у віртуальній команді підсумовуються бали і її менеджер змагається з іншими учасниками.

Сьогодні фентезі-спорт переживає справжній бум, порівнянний хіба що з розвитком онлайн-покеру на початку двотисячних.

Чи прибутково це?

Ті, хто ще не в курсі даного напрямку, здивуються: світовий ринок фентезі-спорту оцінюється в $4 млрд (за даними 2014-го року). На одному лише сайті FanDuel, який вважається провідним в даному напрямку, виплачено понад $300 млн виграшів. Типовий фентезі-гравець – не школяр або студент, а людина з постійною роботою і вищою освітою. Ось чому ринок, який розвивається відкриває широкі можливості для отримання прибутку.

У чому вигода фентезі-спорту?

Головна перевага напрямку полягає в тому, що він існує тільки онлайн і не підлягає законодавчим заборонам.

Фентезі-спорт:

  • не має клейма азартної гри – напрям був і залишається легальним;
  • не регулюється (а значить, не забороняється) законодавством і не оподатковується;
  • цікавий для тих, хто захоплюється спортом;
  • є молодою індустрією з величезним потенціалом.

Крім того, на відміну від держав Північної Америки, де DFS вже розкрив свій потенціал, в країнах СНД даний бізнес тільки починає розвиватися і відкритий для інвестицій.

Докладніше про перспективи, які відкриває фентезі-спорт для ринку Східної Європи, розкажуть спеціальні гості Armenian Gaming Forum 19-го листопада в Єревані. У програмі – презентація нового продукту від одного з учасників DFS-ринку.

Організатор заходу компанія Smile-Expo запросила до діалогу представників законодавчої влади, від яких залежить регулювання геймінгу в країні. Будь-який учасник форуму зможе поцікавитися їх позицією щодо фентезі-спорту і онлайн-гемблінгу в цілому.

Крім того, у програмі конференції – доповіді спікерів з країн Європи та СНД, демо-зона з новинками від виробників софту і обладнання, а також бізнес-тур по казино Вірменії.

Дізнайтеся докладніше про захід – і чекаємо вас 19-го листопада в Єревані!

Smile-Expo один з лідерів та інвесторів у сфері конференц-сервісу. Компанія має великий досвід проведення гральних конгресів у різних країнах і активно захищає інтереси азартного бізнесу в діалозі з владою.

Раніше ми писали про те, що спонсором стрічок Armenian Gaming Forum стала компанія Endorphina.

Нагадаємо, перший Armenian Gaming Forum відбудеться 19-20-го листопада 2015-го року в Єревані.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?