Миколаївська поліція вилучила 193 одиниці грального обладнання та 20 тисяч гривень

Гончар Тарас

Співробітники Управління захисту економіки в Миколаївській області та слідства обласної поліції провели 14 санкціонованих обшуків, інформує ДЗЕ Національної поліції України.

Всі заклади працювали під вивісками операторів розповсюдження лотерей

Гральні заклади розміщувались в орендованих приміщеннях. Всі працювали під вивісками операторів розповсюдження лотерей. Втім, гравці випробовували долю за комп’ютерами, роблячи ставки у режимі онлайн.

В даних закладах оперативники Управління захисту економіки в Миколаївській області ДЗЕ Нацполіції та слідчі обласного управління поліції провели обшуки. Поліцейські вилучили 193 системні блоки, понад 20 тисяч гривень, отриманих від гравців, а також бухгалтерські записи, в яких зафіксовано прибутки від грального бізнесу.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) проводяться слідчо-оперативні заходи, направлені на встановлення організаторів незаконної діяльності.

Додамо, що група невідомих потрощила майно ігорних закладів у різних районах міста Маріуполь.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?