Микола Томенко: «Інформація про надходження від «УНЛ» у бюджет – закрита»

Рейтинг Букмекерів

Колишній народний депутат, а нині керівник громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко заявив у коментарі УНН, що чиновники та правоохоронці є лобістами «Української національної лотереї».

«Українська національна лотерея» відкрила більше 1,5 тисячі відділень

«За останні кілька років мережа «Українська національна лотерея» побила всі можливі рекорди з поширення в країні подібного роду діяльності. Вона обігнала «Roshen» і сьогодні, за оцінками експертів, в Україні – понад 1500 відділень. Більш того, на місцях під ці відділення дуже швидко виділяються приміщення, що охороняються міліцією», – зазначив Микола Томенко.

До того ж, як розповів колишній нардеп, інформація про те, скільки платять податки «УНЛ» в бюджет країни фактично засекречена усім громадянам.

«Я направив до Мінфіну і фіскальні органи відповідний запит. Мене поінформували, що я втручаюся в питання чи не національної безпеки і що це закрита інформація, і жоден громадянин не може дізнатися – чи платять вони податки і скільки вони заплатили. На жаль, всі мої спроби знайти якісь документи – не дали результату. Тому ще раз кажу – апелюю до відкритої інформації в ЗМІ. Під егідою боротьби за патріотизм – з народу стягують останнє», – сказав керівник громадського руху «Рідна країна».

Нагадаємо, що уряд України пообіцяв МВФ легалізувати азартні ігри до 2018 року. До того ж пропонуємо результати опитування на тему: «Як в Україні ставляться до азартних ігор?».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?