Михайло Саакашвілі: Україні необхідний легальний гемблінг

Рейтинг Букмекерів

Губернатор Одеської області України Михайло Саакашвілі виступив за повну детінізацію в країні грального бізнесу. Відомий політик обурений тим, що через неможливість гемблінгу функціонувати в легальному полі бюджет втрачає потенційно величезні податкові надходження в держскарбницю.

Саакашвілі: пропоную за це ... проголосувати!

Саакашвілі: пропоную за це … проголосувати!

Вчора на своїй персональній сторінці в Facebook одеський губернатор повідомив, що місцеві правоохоронці «накрили» в місті чергове нелегальне казино. «У багатьох інших місцях України їх взагалі кришують держоргани» – написав пан Саакашвілі, мабуть, виключивши зі списку цих місць Одесу.

Він висловив своє крайнє невдоволення тим, що в Україні гральний бізнес продовжує залишатися криміналізованим, не приносячи жодних податкових відрахувань до бюджету. За словами політика, ці гроші витікають у підпільні заклади, в сусідню Білорусь, Грузію та інші довколишні країни, куди їздять українці, які люблять пограти.

«Думаю, досить дурити себе і потрібно ввести цей бізнес в чіткі законодавчі рамки, а на прибутки від нього побудувати дороги та іншу таку необхідну нам інфраструктуру», – чітко позначив свої устремління до цивілізованості українського гемблінгу одеський губернатор.

Тим часом, завтра, 26-го грудня, в Києві стартують чергові пленарні засідання Верховної Ради. Вони триватимуть три дні, впродовж одного з яких на голосування депутатам має бути винесений підданий «апгрейду» урядовий законопроект про детінізацію «ігорки». Нагадаємо, що наприкінці минулого грудня парламентарії не стали розглядати цей законопроект в пакеті документів для прийняття бюджету країни на 2016-й рік і викреслили його зі списку пріоритетних.

Раніше, «Рейтинг Букмекерів» писав як влада України активізувалася після багатьох місяців обговорення  повернення грального бізнесу в легальне поле і як та чому депутати України саботували легалізацію гемблінгу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?