Мутко – Тарасову, котрий розповів про договірний матч: «Не треба молоти язиком»

Рейтинг Букмекерів

Міністр спорту РФ Віталій Мутко прокоментував слова півзахисника московського «Локомотива» Дмитра Тарасова, який розповів, як він брав участь у договірному матчі з кавказькою командою.

Мутко: а потом Тарасов, наверное, премию получил? Все они у нас ребята такие

Мутко: а потім Тарасов, напевно, премію отримав? Всі вони у нас хлопці такі

«Натякає – значить, натякає. Якщо є натяки і мені хтось скаже, запросять його на КДК. Нехай ці натяки відновить у пам’яті. Якщо не підтвердить – не треба молоти язиком. Якщо порядна людина, він би сам не грав у цю гру. Він каже, що дізнався про такий характер матчу тільки в перерві і попросив заміну? А потім, напевно, премію отримав? Всі вони у нас хлопці такі», – заявив Мутко.

Нагадаємо, Дмитро Тарасов нещодавно зізнався, що одного разу в перерві матчу з кавказькою командою дізнався, що гра договірна. Після цього півзахисник попросив тренера не випускати його на другий тайм. Передбачається, що в ролі кавказької команди виступав або «Терек», або «Спартак-Нальчик».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?