Молодіжну команду ФК «Нижній Новгород» підозрюють у договірному матчі

Рейтинг Букмекерів

 «Рейтинг Букмекерів» отримав інформацію від букмекерської контори Vbet про черговий «дивний» матч у виконанні волейбольного клубу «Нижній Новгород». На цей раз під підозру потрапила молодіжна команда нижнєгородців.

Волейболісти «молодіжок» «Зеніту» і «Нижнього Новгорода» потрапили під підозру букмекерів

Волейболісти «молодіжок» «Зеніту» і «Нижнього Новгорода» потрапили під підозру букмекерів

Йдеться про матч молодіжної ліги Росії «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород», що відбувся 4-го лютого і завершився перемогою «Зеніту» з рахунком 3:0 (25:23, 25:21, 25:16).

«Можу з 99-відсотковою впевненістю стверджувати, що матч договірний», – повідомив представник компанії.

За інформацією букмекерів, проставляти на дивні матчі в турнірах рівня молодіжної першості Росії з волейболу віддають перевагу в лайві. Зі стартом зустрічі «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород» був відзначений аномальний потік ставок на тотал першої партії більше 44,5 очка. Причому суми надходили від гравців, раніше помічених в активності, пов’язаній з підозрілими матчами. Після цього контора припинила приймати ставки на тотал першого сету. Партія завершилася впевненим «верхом», було зіграно 48 очок.

Після закінчення першого сету лайв-лінія знову була відкрита. І ті ж гравці моментально проставили перемогу «Зеніту» в другій партії, а також мінусові фори (-2,5), (-3,5) казанської команди. Після цього прийом ставок на матч був остаточно завершений. Ставки ж знову зіграли, «Зеніт» переміг у другому сеті з потрібною різницею.

Нагадаємо, на початку 2016-го року Vbet вже зафіксували підозрілу активність на волейбольному матчі цих клубів. Тоді йшлося про поєдинок дорослих команд в рамках Суперліги. Представники інших букмекерських контор, з якими вдалося зв’язатися «Рейтингу Букмекерів», не зафіскували дивних ставок на ту зустріч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?