Молодіжні команди «Олімпіка» підозрюють у 35 договірних матчах

Гончар Тарас

Контрольно-дисциплінарний Комітет ФФУ продовжує розгляд справи за підозрою молодіжних команд «Олімпіка» в матчах із фіксованим результатом.

Молодіжні команди «Олімпіка» підозрюють у 35 договірних матчах

За інформацією Футбол 24, на засіданні КДК ФФУ 20 лютого заслухали Франческо Баранку, одного з керівників «Олімпіка» Олексія Антонова і головного тренера «Олімпіка» U-21 Ігоря Климовського.

Вже отримані висновки експертної групи Комітету етики та чесної гри щодо 4 матчів молодіжних команд «Олімпіка». Загалом під підозрою 35 матчів Олімпіка U-19 і U-21.

Нагадаємо, матч у молодіжному чемпіонаті України «Карпати» – «Олімпік» не було завершено, тому що президент донеччан Владислав Гельзін забрав свою команду з поля, запідозривши своїх гравців у нечесній грі. До 84 хвилини матчу львів’яни перемагали з рахунком 4:0. Згодом КДК ФФУ зарахував технічну поразку «Олімпіку» U-21 в підозрілому матчі з «Карпатами» U-21.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?