Молодіжка «Барселони» зіграла в дивному матчі

Рейтинг Букмекерів

Молодіжна команда «Барселони», яка виступає в третьому дивізіоні Іспанії, обіграла суперників з «Ельденсе» з рахунком 12:0. Керівництво «Ельденсе» після матчу виступило із заявою про можливий договірний характер гри.

Молодіжка «Барселони» зіграла в дивному матчі

Керівництво клубу звинуватило у всьому італійських інвесторів, які кілька місяців тому прийшли в команду. Спонсори привели з собою 14 нових гравців.

«Від деяких гравців ми не побачили ні самовіддачі, ні бажання боротися. Ми програли 0:12, і при цьому отримали лише одну жовту картку», – заявив голова правління «Ельденсе».

Керівництво клубу пішло на рішучі заходи. Договір з італійцями був розірваний, а клуб звернувся до керівництва ліги з проханням провести розслідування. Правління також відзначило, що останні матчі команди супроводжувалися аномальними букмекерськими коефіцієнтами. Також на час розслідування клуб припинив виступи в чемпіонаті, повідомляє Daily Mail.

Не залишилися осторонь і гравці. Мікі Фернандес, орендований у «Валенсії», не зміг стримати сліз на полі, а після матчу попросив у вболівальників пробачення в Twitter.

«Хочу вибачитися перед уболівальниками «Ельденсе» і всіх, хто стежить за виступами команди. Сьогодні найважчий день у моїй кар’єрі. Я відчував себе абсолютно безпорадним там, на полі. Обіцяю старанно працювати до кінця сезону, незважаючи ні на що», – написав Фернандес.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?