MLB – перша американська ліга, що звернула увагу на договірні матчі

Олександр Веселов

Головна бейсбольна ліга (MLB) стала першою з чотирьох великих професійних ліг Північної Америки, яка звернула увагу на договірні матчі. Щоправда, зроблено це не з метою вирішення реальних проблем, а в якості профілактичного заходу.

У MLB упереджують виникнення проблеми з договірними матчами

У MLB упереджують виникнення проблеми з договірними матчами

MLB оголосила про підписання багаторічного контракту з лондонською компанією SportIM, яка займається моніторингом підозрілої діяльності на регульованих і нерегульованих ринках ставок з метою раннього попередження договірного матчу. У число великих клієнтів SportIM, до яких приєдналася MLB, також входить англійська футбольна Прем’єр-ліга. Умови угоди між MLB і SportIM не розголошуються.

«Дана угода дозволить бейсболу бути в авангарді безпеки, адже інтерес до нашої ліги росте як в США, так і по всьому світу», – цитує офіційний прес-реліз MLB сайт casino.org.

Також в офіційному повідомленні наголошено на тому, що дана угода не пов’язана з конкретними тривожними подіями, а просто є додатковим заходом безпеки.

Зауважимо, що MLB є однією з чотирьох професійних ліг США і Канади (поряд з NFL, NBA, NHL), які прийнято називати «велика четвірка». Саме ці чотири ліги, разом з футбольною Прем’єр-лігою Англії, є найбагатшими у світовому спорті.

Також згадаємо, нещодавно в Данії пройшла конференція Play the Game 2015, на якій, серед іншого, обговорювалася проблема договірних матчів, і представником ФБР було відзначено, що великі професійні ліги Північної Америки не страждають через корупцію, адже спортсмени там мають дуже високий рівень гонорарів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?