Міжнародна рада крикету боротиметься з «договірняками» за допомогою NCA

Олександр Веселов

Глава антикорупційного відділу при Міжнародній раді крикету (ICC) Сер Ронні Фленеген розповів, що організація близька до підписання меморандуму про взаєморозуміння з Національним агентством по боротьбі зі злочинністю (NCA). Спецслужбу NCA, створену в 2013-му році у Великобританії, часто називають британським аналогом американського ФБР.

Співробітники NCA при виконанні оперативного завдання

Співробітники NCA при виконанні оперативного завдання

Даний меморандум дозволить обмінюватися необхідною інформацією усім правоохоронним структурам Великобританії. Подібні угоди ICC вже підписав в Австралії та Новій Зеландії, також працює над аналогічними домовленостями з метою боротьби проти договірних матчів в Індії та Південно-Африканській Республіці.

«Ми вже відчули переваги від підвищеної координації дій, яка була отримана внаслідок підписання меморандумів. Ми хочемо укласти подібні угоди в усіх країнах, де популярний крикет», – наводить коментар Ронні Фленегена видання The Guardian.

Нагадаємо, нещодавно один із судів Лондона виніс рішення по справі щодо причетності відомого новозеландського крикетиста Кріса Кернса до договірних матчів, за яким світ крикету стежив протягом двох місяців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?