Міністр молоді та спорту Малайзії Кайрі Джамалуддин: «Договірні матчі тримають наш футбол в кайданах»

Олександр Веселов

Напередодні відбіркового матчу до Чемпіонату світу 2018-го року проти збірної Об’єднаних Арабських Еміратів, в Малайзії в черговий раз обговорили проблему, яка гальмує розвиток футболу в країні – договірні матчі.

Міністр молоді та спорту Малайзії Кайрі Джамалуддин

Міністр молоді та спорту Малайзії Кайрі Джамалуддин

Зауважимо, що національну команду Малайзії можна віднести до числа найслабших футбольних збірних планети – зараз вона опустилася на 171-е місце в рейтингу ФІФА. У шести вже зіграних матчах кваліфікації до ЧС-2018 Малайзія набирала очки тільки у двох зустрічах проти Східного Тимору і має різницю м’ячів (-26). Приміром, в гостьовому матчі проти збірної ОАЕ малайзійці програли з рахунком 10:0.

Напередодні домашньої дуелі проти ОАЕ, яка відбудеться сьогодні, 17-го листопада, з питання стороннього впливу на результати футбольних подій відрапортував Міністр молоді та спорту Малайзії Кайрі Джамалуддин:

«Проблема договірних матчів тримає наш футбол в кайданах упродовж декількох років, але ми продовжуємо активно з нею боротися. В даний момент ми не в змозі викорінити проблему повністю, але змогли зменшити її вплив, що видно зі звітів.

Зокрема, при Антикорупційній комісії створено спеціальний комітет, до нього з інформацією може звернутися кожен футболіст, яким намагалися маніпулювати зі сторони, і при цьому ми забезпечимо йому повну безпеку», – цитує міністра сайт Freemalaysiatoday.

Зазначимо, що за останній час проблема договірних матчів обговорюється в Малайзії не вперше, серед іншого, інформувалося, що з нового сезону професійний футбол країни очікують серйозні структурні зміни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?