Мінфін України: законопроект про легалізацію гемблінгу може з’явитися до зими

Рейтинг Букмекерів

Перший заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова, виступаючи на VIII Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», Заявила, що новий законопроект про легалізацію грального бізнесу в країні може бути готовий до зими.

yy

Оксана Маркарова: є два альтернативні законопроекти, які пропонуються певними фракціями

21 вересня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з членами уряду представили бюджетну резолюцію парламенту на три роки і бюджет на 2017 рік. За її словами, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Мінфін завершив свою версію законопроекту про гральний бізнес, пише «Справжня варта».

«Є два альтернативні законопроекти, які пропонуються певними фракціями. Буде зроблена версія, яка буде влаштовувати всі сторони цього процесу: гравців, Міністерство фінансів і правоохоронні органи теж. Таку версію ми побачимо найближчим часом. Я думаю, до зими цей закон буде зареєстрований, як документ», – заявила пані Маркарова.

Раніше глава Мінфіну України пан Данилюк заявив про своє бажання легалізувати гральний бізнес в країні. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що, за оцінками МВС, Міфіну і Мінекономрозвитку країни, легалізація грального бізнесу стане джерелом надходжень до бюджету в розмірі $1,5 млрд на рік.

У БК «Леон» вітають бажання Мінфіну України легалізувати в країні гральний бізнес

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?