Мінфін РФ повідомив про плани заборонити банківські платежі на користь нелегальних гральних операторів

Рейтинг Букмекерів

Міністерство фінансів Російської Федерації планує внести поправки в закон 115-ФЗ «Про протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих незаконним шляхом, і фінансуванню тероризму», що забороняють банкам обробляти транзакції громадян Росії в користь не ліцензованих організаторів азартних ігор і лотерей. Про це відомство опублікувало офіційне повідомлення.

Мінфіну РФ буде потрібний «чорний» список нелегальних операторів

Мінфіну РФ буде потрібний «чорний» список нелегальних операторів

Поправки до законопроекту розглядаються як засіб боротьби з нелегальними ігровими операторами. Раніше Міністерство фінансів підготувало законопроект, що дозволяє Роскомнадзор блокувати сайти операторів, проте він досі не прийнятий.

Самого тексту поправок до законопроекту на Федеральному порталі проектів нормативних правових актів немає, проте, судячи з його паспорту, він спрямований на усунення можливості переказів грошових коштів громадянами Росії організаторам лотерей та азартних ігор, у тому числі і в іноземних юрисдикціях, працюючих без ліцензії.

«За законом громадянам РФ заборонено брати участь в азартних іграх і лотереях в Росії і за її межами, у тому числі і через інтернет, навіть за наявності в іноземної *(площадке)* місцевої ліцензії, поза спеціальної території ігрових зон. Оскільки блокування сайтів в такій конфігурації не вирішує проблему повністю, ми маємо намір усунути її, додатково заборонивши банкам проводити платежі на користь «тіньових» «казино», зазначив представник Міністерства фінансів для газети «Ъ».

«Яким би довгим не був ланцюжок платежу на користь такої компанії, всі задіяні в ній посередники повинні мати ліцензію кредитної організації, а значить, не можуть не бачити мету платежу, тому з реалізацією такої ініціативи проблем бути не повинно», – сказав віце-президент «Океан-банку» Олег Покровський в інтерв’ю тому ж виданню.

Комерційний директор сервісу «Монета.ру» Сергій Смирнов, у свою чергу, заявив, що в Росії немає подібних компаній, а зарубіжні вони перевіряють на наявність місцевої ліцензії.

«Заборона на роботу з легальними іноземними лотереями виглядає як мінімум дивно», – уклав Сергій Смирнов.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?