Мінчанка виграла лотерейний джекпот, що складає $233 тисячі

Рейтинг Букмекерів

Мешканка Мінська стала переможцем новорічного розіграшу лотереї «Суперлото», засновником якої є Міністерство спорту і туризму Республіки Білорусь. «Здобич» склала 5 млрд білоруських рублів ($233,7 тис.).

Частину грошей переможниця віддала на благодійність

Частину грошей переможниця віддала на благодійність

Як йдеться на сайті відомства, новорічний розіграш лотереї «Суперлото» відбувся в січні 2016-го року. Переможець тиражу – Тетяна Зенькевич, майстер-ремісник з Мінська. Вручав сертифікат заступник міністра спорту і туризму Республіки Білорусь Олександр Гагієв.

За словами Зенькевич, частина грошей її сім’я направить на погашення кредиту за квартиру. «Ще частину залишимо на навчання молодшої дочки і придбаємо квартиру для старшої дівчинки, яка вчиться в університеті. І, звичайно ж, чималу суму пустимо на благодійність», – додала вона. Жінка вже передала $1,4 тис. на лікування онкохворої дитини.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?