Мін’юст США оголосить фентезі-ігри різновидом гемблінга

Рейтинг Букмекерів

Міністерство юстиції США планує внести фентезі-спорт в перелік азартних ігор, повідомляє CalvinAyre. Індустрію на чолі з найбільшими компаніями DraftKings і FanDuel чекають разючі зміни.

Індустрію фентезі-спорту чекають разючі зміни

Індустрію фентезі-спорту чекають разючі зміни

Мін’юст країни готується до рішучих дій з регулювання ринку щоденного фентезі-спорту до кінця 2015-го року. Пріт Бхарара, федеральний прокурор Південного округу Нью-Йорка (винуватець «чорної п’ятниці» для операторів онлайн-покеру в 2011-му році), повідомив, що минулого місяця почав розслідування, результати якого і підштовхнули американську владу до ініціювання змін.

Реакція від DraftKings не змусила себе чекати. Компанія найняла дорогих адвокатів Девіда Бойеса і Джонатана Шиллера для захисту своїх прав та скасування заборони на здійснення діяльності у Нью-Йорку, яку нещодавно наклав на DraftKings і його суперника FanDuel прокурор штату.

Тим часом, стало відомо про наміри DraftKings скоротити маркетингові витрати. Компанія звернулася до своїх восьми партнерів – команд НБА – з проханням урізати на 10% суму бонусів у контрактах, які були укладені раніше. Лідер ринку також планує скоротити кількість рекламних банерів на аренах і телевізійних роликів під час телетрансляцій ігор НБА. Представники оператора дану інформацію не коментують.

Раніше ми повідомляли про намір керівництва DraftKings залучити 200 мільйонів доларів інвестицій. Останнім часом хвиля заборон на діяльність DraftKings і FanDuel накрила американський ринок. Ми вже писали про блокування операторів в Неваді і Нью-Йорку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?