Мільярдер і власник команди НБА Марк К’юбан інвестував в стартап фентезі-спорту

Рейтинг Букмекерів

Власник команди НБА «Даллас Меверікс», мільярдер Марк К’юбан інвестував в американський стартап фентезі-спорту Fantasy Labs, діяльність якого спрямована на надання інструментів аналізу і вибору професійних гравців у команди щоденного фентезі-спорту.

К'юбан повірив у майбутнє фентезі-спорту і ризикнув своїми грішми

К’юбан повірив у майбутнє фентезі-спорту і ризикнув своїми грішми

Сума інвестицій в молодий стартап, який був заснований лише  минулого року, не розголошується. Проте співзасновник спортивної фентезі-платформи Джонатан Бейлз повідомив, що ця сума достатня, щоб зібрати потужну команду з талановитих професіоналів для істотної активізації розвитку продуктів і створення нових інструментів Fantasy Labs, а також нарощування маркетингових потужностей.

У Fantasy Labs підкреслили, що стартапу і раніше приходили пропозиції від різних інвесторів. Однак, як стверджує керівництво платформи, вони чекали «інвестора своєї мрії». Саме такою людиною і став Марк К’юбан, чий інтерес до стартапів в індустрії кіберспорту і щоденного фентезі-спорту величезний.

За період з початку 2015-го власник баскетбольного «Далласа» уже інвестував у кіберспортивний букмекерський сервіс Unikrn і спортивний дата-центр Sportradar. К’юбан впевнений в неминучій легалізації гемблінгу на всій території США, при цьому активно виступає проти того, щоб фентезі-спорт називали азартною грою.

«Ви ідіот, якщо думаєте, що фентезі-спорт – це звичайний гемблінг», – висловився К’юбан  вчора, в четвер, під час виступу на бізнес-форумі в Лас-Вегасі після того, як особисто оголосив про свою фінансову участь у розвитку Fantasy Labs .

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?