Мільйонер-спецназівець з Великобританії не покине армію, вигравши в лотерею

Рейтинг Букмекерів

Британський армійський спецназівець вирішив продовжити служити в армії, навіть незважаючи на те, що виграв 1 млн фунтів в національній лотереї. Його ім’я залишається таємницею – умови служби в одному з найсекретніших спецпідрозділів держави не передбачають публічності.

Боєць SAS захотів продовжити служити своїй країні, навіть ставши мільйонером

Боєць SAS захотів продовжити служити своїй країні, навіть ставши мільйонером

Одразу з декількох причин особистість щасливчика не розголошується. По-перше, спецназівець вирішив не розкривати своє ім’я через великий виграш, щоб уникнути тиску з боку громадськості та можливості пограбування. По-друге, переможець є офіцером Особливої ​​повітряної служби (Special Air Service, або SAS) – елітного підрозділу спеціального призначення збройних сил Великобританії. ЗМІ вже назвали цю перемогу найсекретнішою в історії лотерей в XXI столітті.

«Він так любить свою роботу, що вирішив залишитися», – повідомив знайомий бійця з британського міста Херефорд. Він також додав: «Після декількох великих покупок він поклав залишок виграшу на банківський рахунок».

До переходу в SAS п’ять років тому переможець лотереї був звичайним солдатом. На його рахунку вже є декілька секретних бойових місій в Афганістані, повідомляє Daily Mail.

Члени сім’ї та товариші по службі спецназівця-мільйонера вже пообіцяли не розкривати його ім’я пресі, повідомляє видання.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?