МФК «Миколаїв» оскаржить покарання за «договірняки» у Лозанні

Олександр Веселов

Керівництво українського клубу, який нещодавно покарали за участь у двох договірних матчах, не погоджується з рішенням КДК ФФУ, і тому має наміри оскаржити дані санкції в Спортивному арбітражному суді (CAS), штаб-квартира якого знаходиться у швейцарський Лозанні.

МФК «Миколаїв» оскаржить покарання ФФУ в Швейцарії

МФК «Миколаїв» оскаржить покарання ФФУ в Швейцарії

Нагадаємо, що за ці порушення МФК «Миколаїв», що виступає у Першій лізі, був оштрафований на суму 200 тисяч гривень, також з клубу було знято три очки. Окрім цього, за активну участь у договірних поєдинках 23-річний півзахисник «Миколаєва» Артур Купрій був дискваліфікований на рік, – повідомляє сайт Football.ua.

Під час традиційної зустрічі з вболівальниками, що відбулась у четвер, керівники МФК «Миколаїв» заявили, що впродовж найближчих тижнів (21 день) клуб подасть апеляцію в CAS, аби спробувати відмінити рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.

Як відомо, миколаївський клуб був покараний за договірняки 2014-го року, а наприкінці жовтня минулого року в рамках Кубка України був зіграний ще один підозрілий поєдинок за участю МФК «Миколаїв» – під час дуелі з луцькою «Волинню» були зафіксовані аномально високі ставки на події в грі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?