Мережу нелегального онлайн-гемблінгу створили в США два поліцейських у відставці

Рейтинг Букмекерів

Два екс-співробітника департаменту поліції американського Х’юстона звинувачуються в організації незаконної букмекерської діяльності. На банківських рахунках співучасників правоохоронні органи виявили $37 млн, повідомляє CalvinAyre.

Поліцейські заробили собі «непогану» надбавку до пенсії

Поліцейські заробили собі «непогану» надбавку до пенсії

У будинках відставних сержантів Брайана Джордана і Стівена Глазмана (обидва з вислугою в 20 років) були проведені обшуки, які допомогли виявити нелегально організовану мережу ставок на спорт в інтернеті, яка функціонувала з 2010-го року.

Винахідливі екс-копи спільно з ще одним компаньйоном приймали ставки від жителів Техасу (і ще мінімум чотирьох штатів) через сайти, зареєстровані на серверах Коста-Ріки.

На банківських рахунках підозрюваних правоохоронці виявили загалом $3,7 млн. З’ясувалося, що щорічний дохід «пенсіонерів» від незаконного букмекерства становив близько $300 тис. Певна річ, що дохід не піддавався ніяким податковим відрахуванням. Солідна надбавка для відставних сержантів.

На даний час Джордан і Глазман не визнали свою провину в організації нелегального прийому ставок. У разі доведення провини колег по прибутковій справі (ми про гемблінг, а не про службу в поліції) чекає, крім тюремного терміну, конфіскація майна і всіх накопичених коштів.

Нагадаємо, що онлайн-гемблінг на території США незаконний на території більшості штатів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?