Мер міста Волос не згоден з відстороненням через договірні матчі

Олександр Веселов

Голова грецького міста Волос Ахіллеас Беос намагається опротестувати у Верховному адміністративному суді країни рішення відсторонити його від посади через причетність до скандалу про договірні матчі, який прогримів у грецькому футболі в 2015-му році.

Мер міста Волос Ахіллеас Беос не хоче залишати свій пост

Мер міста Волос Ахіллеас Беос не хоче залишати свою посаду

Ахіллеас Беос – відомий бізнесмен, колишній президент футбольного клубу «Олімпіакос» Волос – був проінформований, що він більше не може обіймати посаду міського голови Волоса, тому як залучений до корупційного скандалу, пов’язаного з договірними матчами в футболі.

Мер подав апеляцію з приводу даного рішення до Державної Ради, вищий адміністративний суд Греції, аргументуючи свій крок тим, що його відсторонення порушує право на презумпцію невинності. До того ж, його відсутність призведе до проблем в управлінні містом.

Розгляд справи Беоса щодо причетності до договірних матчів запланований на 15-е квітня 2016-го року, – повідомляє сайт ekathimerini.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?