Менеджер олімпійського чемпіона вкрав у нього $60 тис. і витратив на азартні ігри

Гончар Тарас

Менеджер олімпійського чемпіона Ігор у Лондоні зі стрибків у довжину Грега Разерфорда Габі Стоун обшукав спортсмена на $60 тис. На злочин невдаха-імпресаріо пішов, щоб фінансувати свою ігрову залежність.

Менеджер обікрав Грега Разерфорда на $60 тис.

34-річний Габі Стоун присвоїв собі близько $60 тис. в період з 2014 по 2015 рік, направляючи кошти на азартні ігри. Менеджер і легкоатлет співпрацювали з 2009 року. Згідно з угодою, Стоун отримував 20% від комерційних доходів зірки.

«Останній раз Стоун перерахував гроші на рахунок Разерфорду у вересні 2014 року, після чого припинив виплати, незважаючи на те, що отримував дохід аж до серпня 2015 року», – заявив слідчий Макс Харді.

Менеджер визнав свою провину, пояснивши свій вчинок ігровою залежністю. Спочатку звинувачення наполягало на присвоєнні Стоуном суми в $79 тис., однак в підсумку було доведено розкрадання коштів в розмірі $63 тис.

Після щиросердного зізнання слідство було призупинено, оскільки Стоун висловив готовність повернути викрадені гроші. Адвокат обвинуваченого повідомив, що горе-менеджер поверне 80% суми перед оголошенням вироку.

Разерфорд став олімпійським чемпіоном Ігор в Лондоні-2012 в стрибках в довжину. На Олімпіаді-216 в Ріо-де-Жанейро він завоював бронзову медаль.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?