Matchbook розробила персоналізований додаток для Apple Watch

Рейтинг Букмекерів

У App Store з’явився унікальний персоналізований додаток із ставками на спорт для Apple Watch. Розробником новинки стала біржа ставок Matchbook. Додаток доступний для безкоштовного завантаження та дарує кожному клієнту 10 фунтів на ставки.

Додаток оснащений унікальним персоналізованим алгоритмом

Додаток оснащений унікальним персоналізованим алгоритмом

В інноваційний додаток увійдуть всі можливості Matchbook.com, включаючи розміщення, зміну і регулювання ставок. Контролювати ставки користувачі зможуть і в режимі «онлайн».

У Matchbook вважають основною перевагою програми для Apple Watch його унікальний персоналізований алгоритм, випущений лабораторією інновацій біржі ставок. На цьому розробники обіцяли не зупинятися і в найближчі місяці підготують апгрейд.

Виконавчий директор Matchbook Марк Броснан впевнений в успіху такого додатка для наручних годинників Apple, так як він дозволить максимально оперативно вносити зміни за ставками без допомоги смартфонів та інших підручних засобів. Він зазначив, що таким чином біржа стане ще ближчою до своїх клієнтів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?