Матч з крикету між Англією і Пакистаном розслідується через корупцію

Олександр Веселов

Поєдинок між збірними Англії та Пакистану, який відбувся 17-го листопада на міжнародному турнірі з крикету в еміраті Шарджа (входить до складу Об’єднаних Арабських Еміратів), привернув увагу з боку антикорупційного блоку Міжнародної ради крикету (ICC).

Дуель Англії та Пакистану викликала сумніви через можливу корупцію

Дуель Англії та Пакистану викликала сумніви через можливу корупцію

Матч завершився перемогою англійців на тлі сумнівного виступу команди Пакистану, а вже після завершення гри з’явилася інформація, що нелегальний ринок ставок в Індії, на якому обертаються мільярди доларів, очікував непереконливого виступу азіатської збірної.

Поступово чутки трансформувались у лавиноподібний потік, тому антикорупційний блок при ICC відреагував на ситуацію: «Після контроверсійної інформації, яка надходить з різних джерел, ми не можемо ігнорувати даний матч, більше того, у нас є інші підстави звернути на нього увагу», – цитує звернення сайт британського видання Daily Mail.

Головна з причин, що викликає підозри – висока активність на ринку ставок на певну позицію. Зокрема, на міжнародній біржі ставок Betfair на поразку Пакистану в даній грі було поставлено більше 20-ти мільйонів фунтів, що перевищує середній рівень беттингу в два рази. У той же час, перемога Пакистану практично не користувалася попитом.

ICC вже звернулася за допомогою до експертів та партнерів, котрі зможуть детально і компетентно проаналізувати активність на ринку ставок по даній події.

Також ситуацію прокоментував головний тренер збірної Пакистану Вакар Юніс: «Я чув про звинувачення на нашу адресу. Так, ми програли, але програли чесно і справедливо. Я задоволений діями своїх гравців, вони не зробили нічого поганого. Зараз не бачу підстав, за рахунок яких можна підтвердити дані спекуляції».

Нагадаємо, що проблема корупції та договірних матчів тривожить крикет у різних частинах світу, зокрема, на Шрі-Ланці через дану проблему нещодавно дискваліфікували чиновника, а в Індії у боротьбі з «договірняками» звернулись за допомогою до правоохоронних органів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?