Матч Суперліги чемпіонату Росії з волейболу «Зеніт-Казань» – «Нижній Новгород» запідозрили у договірному характері

Рейтинг Букмекерів

«Рейтингу Букмекерів» повідомили в букмекерській конторі Vbet про «дивний» матч, що пройшов у сьомому турі Суперліги чемпіонату Росії з волейболу між клубом «Зеніт-Казань» і «Нижнім Новгородом». Гра відбулася 18-го грудня 2015-го року, і на неї надійшли підозрілі ставки.

Казанці здобули легку перемогу

Казанці здобули легку перемогу

«У нас є підозрілі гравці, які грають на цих іграх. Дивно, що декілька з них дуже активно грали в першому сеті фору «Зеніту» з (-6,5) до (-9,5). В інших сетах ніхто з них не грав і вони виграли дуже великі гроші», – заявив представник Vbet.

Казанський «Зеніт» зумів здобути перемогу в трьох сетах з рахунком 25:12, 25:12, 25:22, що дозволило команді піти на перерву в статусі лідера чоловічої Суперліги. «Нижній Новгород», у свою чергу, займає передостанню сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Росії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?