Матч російських баскетбольних клубів «Тегас» і «Ельбрус» міг бути договірним

Рейтинг Букмекерів

У російській баскетбольній Суперлізі 3 (третій за силою дивізіон національного чемпіонату), очевидно, зіграний договірної матч. Йдеться про поєдинок 25-го лютого між клубами «Тегас» (Дінський р-н, Краснодарський край) і «Ельбрус» (Черкеськ).

Високі хлопці вирішили «заробити на хлібчик»?

Високі хлопці вирішили «заробити на хлібчик»?

Підозру у букмекерів в чесності даного поєдинку викликав незвичайний інтерес з боку деяких місцевих професійних баскетболістів, які стали єдиними клієнтами БК, які зробили ставки на «надажіотажне» протистояння «Тегаса» і «Ельбрусу».

За інформацією власного джерела «Рейтингу Букмекерів» в одній з міжнародних БК, на дану гру сумарно було поставлено близько 120-ти тисяч російських рублів (близько 42-х тисячі гривень). Незважаючи на невеликі суми, увагу букмекерів привернуло те, що всі клієнти зробили на цей матч свої перші ставки після реєстрації на сайті БК. Вони заздалегідь відкрили акаунти (за тиждень до поєдинку), внесли гроші, пройшли верифікацію, а потім, після паузи, зробили ставки на далеко не найпопулярніший навіть в російській баскетбольній «трясовині» поєдинок.

Можливо, сума ставок, зроблених чотирма професійними баскетболістами, могла бути солідніше. Однак низька популярність дивізіону не передбачала великі ліміти у букмекерів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?