Матч Першої ліги «Суми» – «Колос» підозрюється в договірному характері

Тарас Гончар

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» і ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» Ігор Циганик в ефірі передачі висловив підозру, що матч 12-го туру Першої ліги «Суми» – «Колос» (0:6) міг бути договірним.

photo_2018-10-13_15-32-55

Матч Першої ліги «Суми» – «Колос» підозрюється в договірному характері

«Дуже дивний матч відбувся в Першій лізі. Все почалося з призначення цієї зустрічі – вона була призначена на 15:00 у п’ятницю, коли в Європі мало матчів. Азіатські букмекерські контори в цей день тижня беруть те, що їм пропонується. Приймалися ставки і на матч «Суми» – «Колос», на який були поставлені неадекватні суми. «Суми» самі захотіли грати в п’ятницю, що викликало здивування. У цьому матчі було все: неадекватна червона картка, пенальті, який мені незрозумілий, 6 голів і неадекватна гра центральних захисників», – сказав Ігор Циганик.

Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» вважає, що правоохоронні органи не реагують на випадки матчів із фіксованим результатом у футболі.

«У цьому матчі в захисті сумського клубу грав Сергій Геращенков – людина, яка свого часу була одним з організаторів договірного матчу «Гірник-Спорт» – «Іллічівець». Органи, які повинні за це відповідати, закривають очі. Гаращенков після того матчу невідомо де грав два роки, тепер повернувся, «Сумам» дозволили його заявити, а тепер все триває. Це цирк, реальний цирк», – додав Циганик.

«Суми» вже виклали на офіційному сайті заяву, де відповідають на звинувачення у договірному матчі.

«ПФК «Суми» активно спостерігає за «чудовою» інформаційною програмою про футбол і просить не підіймати собі рейтинги шляхом гучних та безглуздих заяв. Крім того, якщо ви хочете щось заявити чи повідомити – то принаймні керуйтесь здоровим глуздом, а не замовними текстами ваших обізнаних товаришів. Дякуємо великому спеціалісту та експерту в галузі договірних матчів за коментарі до гри, ми прислухаємось і зробимо висновки, а, можливо, й звернемось за професійною допомогою, адже така велика програма, як ваша, стала кузнею експертів, які «ні, ну ми здавали матчі, але не так». Готуючи сюжет, дуже просимо – виконуйте роботу професійно і шукайте аргументи, підкріплюючи їх фактами», – йдеться в заяві клубу.

Нагадаємо, що цьогоріч в Україні відбулися дві хвилі розслідувань у справі договірних матчів. Оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. В організації договірних матчів підозрюють гравців, тренерів, арбітрів і президентів клубів. ФФУ вже готує дискваліфікації десятків людей за матчі з фіксованим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт