Матч Першої ліги «Скала» – «Суми» під підозрою у фіксованому результаті

Гончар Тарас

Поєдинок 29-го туру Першої ліги «Скала» – «Суми» буде під пильним наглядом Комітету етики та чесної гри ФФУ через загрозу фіксованого результату, повідомляє football24.ua.

Матч Першої ліги «Скала» – «Суми» під підозрою у фіксованому результаті

Перед грою суттєво впав коефіцієнт на перемогу команди ФК «Суми». В різних букмекерських конторах світу коефіцієнт впав з 2,0-2,6 до 1,29-1,75. Крім того, про підозрілі коливання повідомив голова Комітету етики Франческо Баранка.

у БК Bet365 коефіцієнт на перемогу «Сум» упав із 2.0 до 1.29. Фото: «Рейтинг Букмекерів»

До того ж обсяг ринку 1Х2 зустрічі «Скала» – «Суми» на біржі ставок Betfair вже перетнув позначку в 15 тисяч доларів США.

Обсяг ринку 1Х2 зустрічі «Скала» – «Суми». Фото: «Рейтинг Букмекерів»

До того ж ставки на згаданий поєдинок приймають такі популярні букмекерські контори як Parimatch, Favbet, Marathon. Однак БК William Hill уже зняв матч з лінії.

БК William Hill не приймає ставки на гру «Скала» – «Суми»

Таким чином, Комітет етики та чесної гри ФФУ вперше задіє механізм попередження нечесної гри. Матч буде ретельно розглянутий Комітетом. Перед матчем про можливі наслідки нечесної гри будуть попереджені як клуби, так і футболісти обох команд.

Матч 29-го туру Першої ліги «Скала» – «Суми» відбудеться сьогодні, 8 травня. Початок гри – о 16:00.

«Рейтинг Букмекерів» буде пильно стежити за розвитком ситуації. Про подальші новини зручно стежити у відповідній рубриці на нашому сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?